Skuteczne zabiegi na okolice oczu

5 (100%) 1 vote

Budzisz się rano w widzisz w lustrze zmęczone spojrzenie i worki pod oczami? Prawdopodobnie sięgasz po krem pod oczy oraz korektor, który ukryje Twój problem. Jednak na pewno zastanawiasz się jak się pozbyć worków pod oczami na stałe. Na szczęście istnieją skuteczne metody. Po pomoc warto się udać do kliniki medycyny estetycznej i kosmetologii. To właśnie tam doświadczeni lekarze dysponują metodami oraz sprzętem medycznym, który w bezpieczny dla zdrowia sposób umożliwi rozwiązanie wielu problemów związanych z workami pod oczami.

Najlepiej umówić się na wstępną konsultację. Często takie spotkanie jest bezpłatne i niezobowiązujące. W trakcie wizyty można dowiedzieć się jakimi metodami dysponuje dana klinika i jakie sposoby na worki pod oczami proponuje. Z pomocą wyspecjalizowanego lekarza można dobrać odpowiedni zabieg. A jest tych zabiegów całkiem sporo.

Do najbardziej popularnych zabiegów należą zabiegi z wykorzystaniem lasera. Generalnie laser ma bardzo szerokie zastosowanie w medycynie i kosmetyce, dlatego warto wiedzieć więcej o laseroterapii. Wracając jednak do sposobów na worki i cienie pod oczami, to w celu ich redukcji używa się lasera Palomar Emerge. Laser pobudza komórki skóry do regeneracji, co powoduje wzmocnienie tkanek skóry oraz naczynek krwionośnych. Następuje też regeneracja włókien kolagenu i elastyny. W wyniku tego zabiegu skóra pod oczami ujędrnia się i zyskuje lepszy, zdrowszy koloryt.

Równie dobre efekty przynosi sprzęt o nazwie Pollogen Legend, który wykorzystuje fale radiowe. Jest to doskonały sposób na cienie pod oczami. Zabieg powoduje poprawę ukrwienia skóry, odżywianie tkanek, pojawianie się nowych włókien kolagenowych i elastyny, jak również kwasu hialuronowego. Skóra staje się gładsza, a cienie i worki pod oczami zostają widocznie zredukowane.

Polecamy również takie zabiegi jak Geneo+ czyli zabieg poprawiający dotlenienie skóry, regenerujący włókna kolagenu i elastyny, poprawiający poziom nawilżenia skóry, jej gładkość i koloryt, zabieg Surgen polegający na wykorzystaniu wysokiej temperatury i impulsów elektrycznych, które powodują regenerację skóry i poprawienie mikrokrążenia, nawilżenia, jędrności i gęstości tkanek.

Co na opuchnięte oczy pomaga poza wspomnianymi zabiegami? Są jeszcze zabiegi takie jak Dermapen, Mobilift, Maximus czy zabiegi z użyciem głowicy Hot-Cold. Wszystkie one doskonale wpływają nie tylko na okolice oczu, ale też na inne partie twarzy i ciała.

Napisz komentarz

Twój komentarz