Jędrny biust pomimo upływu lat

5 (100%) 1 vote

Ćwiczenia fizyczne i zdrowy tryb życia wpływają na to jak wyglądamy, na stan naszych włosów, paznokci, na naszą sylwetkę oraz oczywiście na to, jak zachowuje się i wygląda nasza skóra. Niektóre części ciała charakteryzują się tym, że skóra na nich jest nieco cieńsza i ma mniejszą ilość kolagenu. Mowa o skórze która jest między innymi na dekolcie i piersiach. Z wiekiem skóra w tym miejscu zaczyna wiotczeć i pokrywać się nieestetycznymi zmarszczkami. Zauważalne staje się to w stosunkowo młodym wieku – dwudziestokilkulatki są w stanie zauważyć u siebie zmiany w jędrności piersi. Nie powinno się przegapić tego momentu – często zmiany powstałe przez upływu czasu i grawitację są nieodwracalne. Niestety piersi, które utraciły swoją naturalną jędrność, stają się wizualnie mniejsze i mniej atrakcyjne.

Można wykonywać ćwiczenia, które opierają się na ściskaniu złączonych dłoni lub wykorzystują mechanizm tak zwanych damskich pompek. Dzięki temu mięśnie klatki piersiowej, czyli po prostu stelaż dla piersi, będzie w bardzo dobrym stanie, piersi będą mieć na czym trzymać się ciała. Także będzie można zauważyć powracającą jędrność piersi i lepszy wygląd skóry. Niektóre kobiety decydują się na podciąganie na drążku, inne na jogę, której niektóre pozycje wykorzystują opieranie się całym ciężarem ciała na przedramionach. Doskonale na piersi wpływa także jazda na rowerze z obniżoną kierownicą (lub podwyższonym siodełkiem). Na pewno (przynajmniej na początku) niekorzystne są ćwiczenia które wymagają rytmicznych podskoków – skoki na skakance, przysiady z wyskokiem, szybki bieg czy bieganie po schodach (zwłaszcza zbieganie z nich).

Jednak same ćwiczenia fizyczne nie pomogą nam zachować odpowiedniego nawilżenia skóry dekoltu i piersi. Póki skóra jest młoda, jej nawilżanie odbywa się naturalnie poprzez procesy zachodzące w organizmie. Jednak im organizm dojrzalszy, tym potrzebuje więcej pomocy z zewnątrz. Bez tego niestety skóra zacznie tracić jędrność i nawilżenie. Tutaj niestety zwykłe kremy mogą zawodzić – ich działanie jest zbyt ogólne, niedostosowane do skóry o niskiej zawartości kolagenu, o niskiej jędrności i wysokiej porowatości. Najlepsze w tej sytuacji są dobrej jakości kremy, olejki i serum dedykowane specjalnie delikatnej skórze biustu.

Zobacz: Jak dbać o piersi?

Dobry krem na biust ciężko znaleźć – należy zwrócić uwagę przede wszystkim na to, żeby składniki były naturalne oraz żeby wybrane przez nas serum lub krem nie zawierały konserwantów i syntetycznych substancji, które mogą uczulać i sprawiać, że skóra będzie jeszcze delikatniejsza i podatna na zniszczenie. Krem na powiększenie biustu Frashe łączy te wszystkie cechy. Dodatkowo jest wzbogacony szeregiem naturalnych składników, które w zaskakująco krótkim czasie podnoszą piersi, nadając im pierwotną jędrność i aksamitne nawilżenie. Teraz już nie musisz sobie zadawać pytania jak mieć duży biust – wystarczy, że zadbasz o odpowiednie nawilżenie i jędrność skóry piersi i dekoltu. Połączenie ćwiczeń oraz odpowiednio wysokiej jakości kremów i serum dedykowanych piersiom powinny odnieść efekty zaskakująco szybko.

Napisz komentarz

Twój komentarz